Z rekreačního sportu v Sokole Přerov

6. prosince 2019 v 16:57 | Miroslav Rozkošný |  Z činnosti

Úspěšný turnaj ve stolním tenisu

Skupina seniorů, kteří se v zimním období schází v naší sokolovně ke hraní stolního tenisu uspořádali 16. listopadu čtvrtý ročník turnaje v tomto sportu pro neregistrované hráče všech kategorií. Účast hráčů na tomto turnaji byla o osm nižší než rekordní počet na minulém lednovém turnaji.
Stalo se tak zřejmě proto, že naše pozvánka tentokrát výjimečně nevyšla v Přerovských listech. Účast hráčů na turnaji byla i tak dost velká na to, aby ho mohli pořadatelé do 13,00 hodin zvládnout. Zúčastnilo se celkem 24 hráčů z Přerova a Olomouce.
Původně pořadatelé předpokládali, že hráči budou rozděleni do tří kategorií Nakonec ale jediná žena v turnaji a starší žáci byli přiřazeni do kategorie mužů. Díky tomu se dostalo více cen nejen na tři nejlepší v každé kategorii, ale také jako ceny útěchy a další ocenění pro některé ostatní. V kategorii mužů zvítězil Jaroslav Zaoral, před loňským vítězem Filipem Haužvicem a Jiřím Hamplem.

Kategorii mladších žáků vyhrál stálý účastník těchto turnajů Martin Suk z Lověšic před Vojtěchem Haganem a Rostislavem Holým. Poděkování za úspěšné zvládnutí turnaje si hlavně zaslouží br. Milan Rozkošný a František Štěpánek, kteří zaznamenávali výsledky u stolu rozhodčích, a Jan Haužvic, který průběh turnaje řídil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama