Sokolská všehochuť začala výšlapem

3. října 2019 v 17:24 | Helena Sedláčková |  Historie

Sokol spolu v pohybu 16.9. - 22.9.2019


Týdenní akce vyhlášená ČOS proběhla již po několikáté i v Sokole Přerov.
Sokolové z Přerova se v sobotu 14.9. zúčastnili turistické vycházky do oblasti Vizovic, účast byla slabší, ale turisté byli spokojení. Počasí vyšlo a všichni obdivovali krásnou přírodu.
V pondělí jsme si v loutkovém divadle Sokola Přerov mohli poslechnout cestopisné povídání o Senegalu, tentokrát s paní Mgr. Jolanou Čechovou, která se svým manželem a kamarádkou tuto zemi navštívila.
Úterý a čtvrtek byl věnován malým sportům, hlavně muži si zahráli petanque a stolní tenis. Děti z několika mateřských škol navštívily sokolovnu a s velkou radostí si zaskákaly na airtracku.
Ve středu jsme pozvali paní Ing. Lenku Černochovou, která školí zájemce o první pomoc. Bohužel v naší jednotě a i jiných jednotách, kam jsme poslali pozvánky, příliš zájemců nebylo. Je to škoda, protože školení bylo velmi zajímavé i s praktickými ukázkami.
A poslední sobotní akce Jen si tak trochu pinknout, měla velmi slabou účast, ale kdo přišel, zahrál si badminton a stolní tenis.
Do jednotlivých cvičebních hodin se mohli přijít podívat zájemci, zdarma si tento týden zacvičit a rozhodnout se, zda je to to pravé…
Helena Sedláčková
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama