V Sokole Přerov na závěr oheň a opékání špekáčků

15. června 2019 v 17:14 | Jaroslav Skopal |  Z činnosti

dne 14. června 2019 v sokolské zahradě

Ještě za velkého tepla v pozdním odpoledni žactvo soutěžilo a ukazovalo, co umí. Prostor kolem závěrečného ohně v sokolské zahradě se zaplnil dospělým členstvem až po 19. hodině.
Kolem ohně pak posedávaly zájmové skupinky z řad seniorské Věrné gardy, sokolského žactvo z oddílů všestrannosti, členstva z žen a mužů, z nichž mnozí v minulém roce cvičili ve sletových skladbách i na XVI. všesokolském sletu, a k nepřehlédnutí byla i pestrá skupina z oddílu rope-skippingu, v níž byla zastoupena dívčí generace od šesti do šestnácti let a s nimi i jejich trenérky. Ta nejmladší část měla sebou nejméně jednoho ze svých rodičů.
Jaká byla atmosféra, o tom vypovídají obrázky umístěné v galerii blogu. Čtyři snímky dodala sestra Marie Hudečková, zbytek je od autora článku. Ochotně připojím i ty další, pokud je někdo zašle.
Na jednom z obrázků v pozadí uvidíte ještě lano napnuté mezi stromy a na něm pokus jedné žákyně o jeho přechod. Do posilování a výcviku ke kázni lze zařadit úklid žíněnek a jiných pomůcek, do kterého se zapojila mládež, což dokumentují snímky pořízené na chodbě sokolovny.
To vše si téměř dva měsíce odpočine, vždyť od pondělka už mají začít přípravy k velkému malování hlavní tělocvičny v naší sokolovně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama