Přijdˇte se pobavit a zasmát

16. listopadu 2018 v 11:42 | Miroslav Rozkošný |  Organizační

Bezkontaktní ženy v přerovské sokolovně

Tělocvičná jednota Sokol Přerov už od nepaměti nemá vlastní divadelní soubor. V posledních letech proto dává na svém jevišti prostor různým amatérským divadelním souborům, nejen sokolským. V sobotu 1. prosince od 17,00 hodin přerovští sokoli poprvé přivítají na svém jevišti Divadelní spolek Tyl Drahotuše.

Známý soubor v oblasti Hranicka, tak zřejmě poprvé bude vystupovat v Přerově, protože o jeho hostování v tomto městě není v jeho divadelní kronice žádná zmínka a nevzpomínají si ani pamětníci, uvedl manažér souboru Alois Kettner. Na programu jejich vystoupení bude komedie Bezkontaktní ženy od Marie Janíčkové. Autorka zasadila děj své komedie do prostředí obce Jedovnice v oblasti Moravského Krasu a v ní vtipně glosuje jednání a praktiky novodobých manažérů.
Pro drahotušské ochotníky to bude v přerovské sokolovně derniéra hry, kterou herci potěšili a rozesmáli diváky už na premiéře v sokolovně ve Velké a dvaceti reprízách v Hranicích a okolních obcích. Divadelní spolek Tyl Drahotuše však nechce jen rozdávat lacinou zábavu. Představení komedie Bezkontaktní ženy je trochu lechtivé, ale spíš v náznacích, žádná sprostá slova, žádné nahotiny. Je jen na rodičích, zda na toto představení vezmou také své děti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama