Turnaj ve stolním tenisu v Sokole Beňov

28. listopadu 2017 v 12:26 | zaslal František Kubík |  Z činnosti

Turnaj ve stolním tenise - Beňov 2016

Letos již v tradičním termínu v pátek 17.listopadu 2017 upořádala naše T.J. turnaj ve stolním tenise, přičemž jsme se pokusili využít tento sváteční den ke sportování. Zájem z řad našich členů bohužel příliš velký nebyl, ale díky "přespolním účastníkům" byla nakonec celková účast slušná.

V kategorii mládeže do 18 let jsme bohužel neměli žádného zástupce a tak tuto kategorii odehráli mezi sebou pozvaní hráči z Dřevohostic. Byli celkem čtyři a bylo na nich vidět, že jsou slušně rozehraní a podle toho to také dopadlo. Kluci hráli na 2 kola systémem každý z každým a nelze říct, že by mezi nimi byl absolutní favorit. Po sečtení výsledků bylo v kategorii "Mládež do 18 let" následující pořadí:

1.místo - DOSTÁL Filip (Dřevohostice)

2.místo - ZMEŠKAL Oldřich (Dřevohostice)

3.místo - NEDĚLA Petr (Dřevohostice)

4. místo - DOSTÁL Adam (Dřevohostice)


V kategorii dospělých se nakonec sešlo 11 hráčů a 3 hráčky, kteří byli rozlosováni do 2 kvalifikačních skupin. V jednotlivých skupinách se hrálo systémem každý s každým a z každé skupiny postoupili hráči na prvních 4 místech do finálové skupiny, kde se hrálo již vyřazovacím způsobem. Ostatní hráči si pak ještě zahráli o konečné umístění ve skupině o 9. až 14. místo.
V kategorii žen, která byla vyhodnocena samostatně , zvítězila Daniela Šnajdarová, před Lenkou Martinákovou a Violou Sehnalovou.

Všichni účastníci byli oceněni diplomy a získali na památku reflexní pásek s logem odboru všestrannosti ČOS. Hráči na stupních vítězů byli navíc oceněni drobnými věcnými cenami.
Věříme, že žádný z účastníků nelitoval, že strávil sváteční dopoledne v pohybu.

V Beňově 17.11.2017 Zapsal: F.K.
Další obrázky jsou v galerii
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama