Skupina Los Playboys určovala tempo plesu

22. ledna 2017 v 15:02 | Peter Suja |  Z činnosti

Plesový výbor se činil

Vážení návštěvníci těchto stránek, milý účastníci plesu, organizátoři,

16. ročník sokolského plesu se nesl v duchu zásadních změn. Tou první a nejdůležitější je určitě účinkování hudební skupiny Los Playboys. Ta se profesionálně postarala o tempo plesu a nabídla nám nový, neohraný repertoár. Na parketu byly k vidění krásné taneční kreace, za které by se nemuseli stydět ani účastníci televizních tanečních soutěží. Na škodu bylo, že kapela pro nedostatek místa, nemohla svá čísla předvést v plné kráse.

Druhou změnou naznala organizace tomboly. Díky aktivitě členů se sešla spousta cen, rozdělená do malé a velké tomboly. Všem, kteří se nebáli oslovit sponzory, anebo se sami stali dárci, jménem výboru děkuji. Jednotné obalové aranžmá a vystavení možných výher na forbíně jeviště, dotvářelo celkovou výzdobu sálu.
Hlavní tělocvičný sál a přilehlé prostory, které během roku slouží ke sportování, se za vydatné pomoci dobrovolníků, z řad členů jednoty, proměnily v prostředí vhodné pro významnou společenskou událost, jakou ples je.
Každoročně se o pohodu na plese stará příjemný a vstřícný personál, který se také skládá z členů jednoty. Najdete jej v šatně, v baru, u vstupu a v neposlední řadě u občerstvení.
Ti, co již nesehnali lístky na náš ples, přišli o nápadité, osobité a dechberoucí výkony účinkujících v kulturně-sportovních vstupech, které vyplnily prostor v pauzách pro hudební skupinu.
Je třeba ocenit práci a snahu plesového výboru, který musel vyřešit spoustu detailů kolem 16. sokolského plesu v Přerově.

Už nyní se těšíme na ples s pořadovým číslem 17.

Tímto Vás na ně všechny srdečně zvu.
.
Obrázky ses. Marie Hudečkové najdete v galerii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama