Sokol Přerov využil veletrhu volnočasových aktivit v Galerii Přerov

30. září 2016 v 23:38 | Jaroslav Skopal |  Z činnosti

Prezentovaly se hlavně oddíly Rope skippingu a sportovního tance

Nabídka vystoupit s ukázkami své činnosti v obchodním centru Galerie Přerovv době 30.9.-1.10. 2016 na veletrhu volnočasových aktivit přišla od Městského informačníhio centra. Pohotově na ní zareagovala náčelnice jednoty ses. Helena Sedláčková, která elektronickou poštou oslovila cvičitele a trenéry.
Výsledkem debaty co a jak bylo vystoupení dvou uvedených oddílů v sobotu 30. září kolem 17. hodiny. Podporu sokolských trenérů basketbalu u žactva má přerovský Basketbalový klub TBS Přerov, jehož žáci se před blokem přerovských sokolů rovněž představili v krátké ukázce svých dovedností.
Oddíl Rope skippingu vedený sestrou Petrou Holcovou předvedl ve vymezeném čase vše, co přispívá k atraktivitě stylizovaných přeskoků přes švihadla na hudbu u mladých žen i u žaček. Toto sportování jde již svou vlastní cestou, má v republice svá centra a náš sokolský oddíl si v něm již našel své postavení. Když jsem po jejich vystoupení před obchodné galerií podle dresu uviděl jednu z vystupujících mladých sokolek, nedalo mi to a dal jsem jí a její mamince pár otázek. Předně se mi dívenka představila jako Saša Koukalová a vyjádřila spokojenost s možností vystoupit na právě ukončené prezentaci. Maminka potvrdila můj předpoklad, že tato aktivita se její dceři zamlouvá a proto ji do cvičení též ráda vodí.
Z oddílu sportovního tance vystoupio několik jeho mladých párů a i jejich vystoupení bylo provázeno potleskem.
Prezentace všech vystupujících na podiu v prvním patře galerie bylo sledováno přítomnými návštěvníky se zájmem a mělo docela hučnou odezvu. Pro starší už to až tak nebylo, ale vystupující mládež, přítomní trenéři a doprovázející rodiče byli do sledování všeho dění přímo zapáleni.
Vyskytne-li se podobná nabídka i v budoucnu, pak by se nemělo zapomenout poskytnout náborový a propagační materiál informačnímu stánku Obchodní galerie v přízemí, kam nejčastěji poptávka na ně směřovala.
Obrázky autora článku a Miroslava Rozkošného nejdete v galerii tohoto blogu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama