Z župního srazu cvičitelů v Přerově

15. února 2016 v 18:40 | Jaroslav Skopal |  Z činnosti

Župa ocenila činnost fotografa pana Vojtěcha Podušela

Na župní sraz sokolských cvičitelů přijelo v sobotu 13. února 2016 do přerovské sokolovny na třicet pět cvičitelů a cvičitelek z tělocvičných jednot Sokol Beňov, Dřevohostice, Hranice, Paršovice, Přerov, Sušice, Velká, Veselíčko a Vlkoš. V rámci dopoledního programu absolvovali ukázku drobných her pro všechny věkové kategorie, test z názvosloví tělesné výchovy, obnovili si základy techniky a pravidel basketbalu a z novinek shlédli dovednosti se švihadly, které se při hudbě a v malých celcích cvičí pod názvem rope skiping. Jako lektoři se představili mj. ses. Milada Havlíčková, trenér košíkové br. Ivan Fašánek a vedoucí oddílu rope skippingu ses. Petra Holcová.
Během srazu proběhla i volba župního náčelníka a župní náčelnice pro další tříleté období. V dosavadních funkcích byli do těchto funkcí znovu potvrzeni bratr Zbyněk Harašta a sestra Milada Havlíčková.
Během úvodní části programu došlo i na fotografování celé skupiny účastníků, jehož se zhostil přizvaný host pan Vojtěch Podušel, dosud občas pracující jako fotograf mj. i pro Nové Přerovsko. Přitom mu u příležitosti jeho 72. narozenin Sokolská župa Středomoravská - Kratochvilova předala Čestné uznání za dlouhodobou podporu župě a přerovské sokolské jednotě při vytváření fotografické dokumentace z jejich činnosti.
Jaroslav Skopal

Fota Vojtěch Podušel, jeho další fota jsou v galerii; fota z předávání čestného uznání jsou z ruky vzdělavatele Sokola Přerov br. Miroslava Rozkošného
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama