Stanou se "zájemci" i členy Sokola?

3. prosince 2015 v 17:44 | Miroslav Rozkošný |  Z činnosti

Pentaque v sokolské zahradě má svého prvního vítěze

V letních měsících bylo vybudováno pentaqueové hřiště v zahradě naší sokolovny a v září a říjnu se zde odehrála první soutěž v této poměrně ještě nové sportovní hře. Zúčastnilo se jí osm hráčů. Vítězem se stal Milan Rozkošný, druhý byl Jaroslav Pavlištík, třetí Rudolf Švéda, čtvrté místo obsadil br. Jindřich Šoupal, jako jediný člen naší jednoty, který soutěž dokončil, pátý skončil Zdeněk Vylíčil a šestá Irena Cesnová z Olomouce. Ze zdravotních nebo pracovních důvodů nedokončili soutěž dva naší členové ses. Marie Hudečková a br. Miroslav Rozkošný.

Na obrázku zleva první Miroslav Rozkošný (člen Sokola), druhá Irena Cesnová, třetí Rudolf Švéda, a čtvrtý Jaroslav Pavlištík.

Pochvalu si zaslouží organizátor této soutěž pan Zdeněk Vylíčil, který také věnoval do soutěže jednu z cen a nyní využívá v naší T. J. Sokol své dlouholeté zkušenosti získané ze sportovní činnosti v bývalém zaměstnání na dráze. Pravidelně i s manželkou a svými přáteli se také zúčastňuje našich akcí - zájezdů, divadelních představení, Památného sokolského dne aj.. V tom může být příkladem všem naším členům. Pan Zdeněk Vylíčil se nyní stal organizátorem pravidelných setkání seniorů, kteří si chtějí v předsálí sokolovny zahrát stolní tenis. Koná se vždy v úterý od půl desáté. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama