Noc přerovské sokolovny 11. září 2015

12. září 2015 v 12:09 | Jaroslav Skopal |  Z činnosti

Bylo co ukazovat a s čím seznamovat

Sám jsem se zúčastnil jen úvodní části Noci sokoloven, kterou připravil hlavně pro rodiče cvičenců a pro veřejnost výbor Tělocvičné jednoty Sokol Přerov. Při mém příjezdu dorazil i jeden z autobusů městské hromadné dopravy, který jezdí po Přerově s upoutávkami na Loutkové divadlo Sokola Přerov. Byl velmi viditelným důkazem toho, že kolem sokolovny se v pátek večer a v noci má něco dít. Nejdříve jsem se zúčastnil malého posezení u ohně v sokolské zahradě, které si dohodli členové Věrné gardy s br. Petrem Sujou a ten také malý oheň připravil. Při opékání špekáčků čas rychle uběhl a po něm se přerovští sokolští senioři a hlavně seniorky odebrali k první organizované prohlídce sokolovny s výkladem. Ten poskytl starosta jednoty br. Vladimír Tabery.
Ještě předtím jsem využil otevřené dveře do venkovní objektu, který donedávna využívali házenkáři. Zatím tvoří jakési technické zázemí pro akce konané v prostoru za sokolovnou.
Během svých krátkých pochůzek po nižších partiích naší sokolovny jsem zaznamenal všude čilý ruch, protože cvičební jednotky, zejména u mládeže, probíhaly dle programu. Řada cvičitelů měla na sobě jednotná modrá trička, která jsou právě pro takové akce určena. Měl jsem dobrý pocit, všichni si uvědovali, že naše přerovská sokolovna není nic bezvýznamného.
Několik obrázků je umístěno v galerii. Současně se obracím na další autory, kteří jsou ochotni na tento blog také nějaká fota přidat, ať mi je pošlou na adresu jar.skopal@volny.cz .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama