Na úvod ke květnovým výročím

11. dubna 2015 v 18:21 | Miroslav Rozkošný |  Organizační

Z přípravné schůzky na Magistrátu města Přerova

Ve středu 8. dubna 2015 se v zasedací místnosti Rady města Přerova konala porada k zabezpeční programu pietních akcí a oslav Dne vítězství. Tradičně na ní byli pozváni také zástupci T. J. Sokol Přerov a naší župy jako jedni z mála přerovských spolků a společenských organizací. Letos dokonce poprvé bude na plakátech a pozvánkách uvedena jako spolupořadatel také T. J. Sokol Přerov. Z toho je patrné, že představitelé města si účasti sokolů na akcích pořádaných městem cení. Nejen však představitelé města. Zástupce armádních veteránů pozval na poradě jmenovitě krojované sokoly k účasti na pietním aktu konaném u Památníku osvoboditelů, který se po pravidelné přestávce bude opět konat před bývalými Želátovskými kasárnami. Jak také řekl, důvod pozvání je ten, že podle jeho zkušeností právě krojovaní členové Sokola v minulosti pozvedávali celkový dojem z tohoto pietního aktu. Podobně pochvalně se vyjádřila o účasti krojovaných sokolů na všech loňských oslavách a pietních akcích také předsedkyně okresní organizace Českého svazu bojovníků za svobodu Libuše Šnajdrová.
Samozřejmě, že k účasti na všech pietních a slavnostních akcích města jsou zváni i ostatní nekrojovaní členové Sokola, optimisticky doufám, že budoucí nástupci dnešních sedmdesáti a osmdesátiletých seniorů v sokolských krojích. Termíny konání a místa srazu najdete na plakátech nebo ve zpravodaji T.J. Sokol Přerov.
Jen bych připomenul, že letošní pietní vzpomínka v Olomouci - Lazcích, pravidelně konaná 2. května, letos připadla na sobotu. Některým starším sokolům to možná zkomplikuje program. Na druhé straně se jí mohou zúčastnit mladší ročníky, které chodí do školy nebo do zaměstnání. Využijte této ojedinělé příležitosti. Autobus, který každoročně odjíždí do Lazců od Městského domu, měl v posledních letech vždy dost volných míst.
Miroslav Rozkošný, vzdělavatel T. J. Sokol Přerov
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kata Black | Web | 12. dubna 2015 v 13:52 | Reagovat

Ahoj,
máš fakt dobrej blog, čtu každej článek, jsou fakt super :)
Jenom jsem vám chtěla poradit, my s mamkou nakupujem oblečení tady http://goo.gl/4I8Vja , je to sice anglicky, ale hrozně levný, takže mi to mamka koupí a sobě rovnou taky :)
Kdyžtak napište co jste ulovily ;)

2 Catharine | Web | 12. dubna 2015 v 15:47 | Reagovat

Čus všem,
jj, já si taky ráda počtu, přemejšlim o svim blogu :D
Koukala jsem na ten obchod co psala Kate Black a rovnou jsem si objednala dvoje šaty a plavky na léto, tak už se těšim.
Jinak já nakupuju spíš v českejch obchodech, asi nejlepší je tenhle http://goo.gl/ru0884 , můžu si vybrat i typ postavy.
Naposled jsem vyhrála nějakou soutež a nic jsme neplatila :)

3 Kate | Web | 13. dubna 2015 v 1:57 | Reagovat

Ahoj,
tohle je fakt úžasnej blog :)
Jestli můžu poradit, tak koukněte sem http://jdem.cz/br2pj5 .
Super obchod, naposled jsem vyhrála boty :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama