Taneční večer Open Dance Class

31. března 2015 v 11:51 | Tereza Zapletalová |  Z činnosti

podruhé v přerovské sokolovně

Dne 14.3.2015 od 19 hodin proběhl taneční večer pod názvem Open Dance Class v prostorách přerovské sokolovny. Tentokrát byl večer laděn do maškarní tematiky "světa filmu". Tuto akci pořádal Klub sportovního tance Fénix pod záštitou Sokola Přerov.
Co se vlastně ten osudný večer dělo? Návštěvníci měli zlevněné vstupné, pokud přišli ve filmové masce nebo alespoň se škraboškou, a přispěli tak do atmosféry filmového večera. Program byl opravdu bohatý. Na programu byly dvě taneční lekce, a to svižného jivu a charismatického tanga. Na své si přišli úplní začátečníci i pokročilí. Po celou dobu byl k dispozici otevřený bar s občerstvením.
O zábavu večera se postarali tanečníci z KST Fénix, jejichž vystoupení byla laděna do světa filmu. Ke zhlédnutí byla vystoupení mladých tanečníků k filmu "Maska" či danceshow "Fantom opery".
Mimo vystoupení a taneční lekce zde měli návštěvníci možnost se vyfotografovat ve fotokoutku. Fotografové zde byly hned dva, a to Lukáš Pohanka a Bearfoto.Trůny byly přichystány pro krále a královnu tanečního parketu a ocenění získaly i filmové masky a nejkrásnější škraboška. Návštěvníci večera se rovněž bavili nad filmovou soutěží, ze které si odnášeli vtipné ceny a dary.
Ačkoli bylo vše velice pečlivě připraveno, vyzdobeno a vyladěno, návštěvnost nebyla tak vysoká, jak jsme předpokládali. Nebylo lehké konkurovat již tradičním plesům pořádaným v tento večer, nicméně ti, kteří mezi nás zavítali, si večer náležitě užili a prožili zde příjemné taneční chvilky.
Naším přáním by bylo, aby se Open Dance Class stala, stejně tak jako jiné akce, tradičním pojmem, aby veřejnost věděla, že členové Sokola Přerov jsou aktivní, činní a hlavně, že jsou tu pro ni.

Měli jsme možnost sledovat mladé tanečníky s vystoupením Maska.

Dalším vystoupením byl i romanticky laděn Fantom opery.

Překvapením večera bylo neobvyklé vystoupení laděné do Burlesque.

Jak můžete posoudit dámy i páni si přišli na své, jak dokazují níže přiložené fotografie.


Mimo vystoupení a taneční lekce zde měli návštěvníci možnost se i vyfotografovat ve fotokoutku. Fotografové zde byly hnedka dva a to Lukáš Pohanka a Bearfoto. Trůny byly přichystány pro krále a královnu tanečního parketu a ocenění získaly i masky a nejkrásnější škraboška. Dalším programem byla vtipná soutěž o ceny.

Doufáme, že jste si všichni přítomní tento večer náležitě užili a prožili zde příjemné taneční chvilky. Budeme se těšit na další večer, který pro vás již chystáme. Můžete se těšit na opět bohatý program
a vtipné ceny.Fotografie z akce z aparátu pana Vojtěcha Podušela najdete v galerii
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama