Děti se vyřádily

23. února 2015 v 16:23 | Miroslav Rozkošný |  Z činnosti

Sokolské dětské šibřinky slavily u návštěvníků úspěch

Nárust dětských i dospělých návštěvníků zaznamenaly letošní dětské šibřinky T. J. Sokol Přerov, které se uskutečnily v sobotu 21. února. Už před jejich začátkem byl sál sokolovny zaplněn roztomilými princeznami, beruškami, udatnými rytíři, mušketýry a dalšími pestrými maskami. Další návštěvníci se pak trousili ještě i po zahájení programu.

"Každý rok je o něco větší účast," pochvalovali si pořadatelé. Podle odhadu přišlo na letošní šibřinky asi o pětinu návštěvníků víc než vloni. Odhadu proto, že pokladně chyběly vstupenky, podle kterých by se dal přesný počet účastníků spočítat. Také vdolečky a zákusky v bufetu byly brzy vyprodané, stejně jako lístky do tomboly a někteří zájemci proto museli odejít s prázdnou.
Na náladě to však návštěvníkům neubralo. "Chodíme tu pravdidelně každý rok. Moc se nám tato akce líbí. Je tu bezvadná atmosféra, která nám připomíná vesnické šibřinky," řekla maminka šestileté Anežky Jana Zatloukalová. Zkušené cvičitelky, z nichž některé jsou také pedagogickými pracovnicemi, připravily pro pobavení dětí i dospělých bohatý program od nástupu masek až po závěrečné "sněžení", při kterém se děti skutečně vyřádily. V programu vystoupily děti z přerovských mateřských škol a z tanečního oddílu Sokola Přerov. Pořadatelé připravili pro děti i několik soutěží.

Fota Dagmar Rozkošná

V galerii naleznete složku 36 obrázků Dity Šmerdové z téže akce
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama