Sokolové z Přerova ve vánoční náladě

13. prosince 2014 v 20:55 | Miroslav Rozkošný |  Z činnosti

Letošní vánoční setkání se zvlášť vydařilo


Vánoční posezení u stromečku, které každoročně pořádá T. J. Sokol Přerov se letos zvláštˇvydařilo. Také účast byla rekordní. 11. prosince 2014 přišlo sedmdesát členů a příznivců našeho Sokola. Nejmladší byl patnáctiletý Matěj Zdráhal, který přišel i se svým otcem. Oba letos začali navštěvovat cvičení dorostenců a mužů. A co je zvlášť potěšitelné, jejich pravidelná docházka může být příkladem pro ostatní. Naopak nejstarší účastnicí byla ses. Jiřina Hendrychová, která letos oslavila devadesáté narozeniny. Překvapivě vysoká byla i letošní účast mužů. Bratr Domanský napočítal patnáct.
Celé setkání doprovázela výborná nálada od pravé vánoční na začátku, kdy se zpívaly koledy až po skoro silvestrovskou při vyhodnocení veselých lístečků, kterého se ujali jako organizátoři ses. Lenka Sujová a br. Martin Krejčíř. Dárků bylo tolik, že se dostalo skoro na každého. Všem obdarovaným blahopřejeme. Někteří si šli pro dárek i vícekrát. Rekordmanem v tomto směru byl starosta br. Tabery, který si šel pro dárek čtyřikrát. Ten překvapil i jako kytarista, když si countrykapelou zahrál pár známých trampských písniček. Vedle této skoro už naší sokolské domácí kapely se o výbornou náladu postaral y hlavně sestry, které připravily výborný Sokolský punč. Uvařily ho 20,5 litru.
Program setkání zakončil hospodář br. Petr Suja, který představil přítomným nově zakoupené sportovní pomůcky a pozval je na akce, které jednota uspořádá v nejbližší době. Na akci byly ke zhlédnutí také panely, které informovaly účastníky o plánu a přípravách revitalizace naší sokolské zahrady.
Další obrázky naleznete v Galerii, pravá záložka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama