K otevřené taneční hodině

29. října 2014 v 15:36 | Jaroslav Skopal |  Z činnosti

Tanec jako nová aktivita Sokola Přerov

Sobota 25. října 2014 večer patřila v přerovské sokolovně tanci. Pod názvem Otevřená taneční hodina prezentoval nedávno založený taneční oddíl Sokola Přerov výsledky své dosavadní práce. I s nesokolskými tanečníky se sešlo na parketu až 70 milovníků tance.
Informace a své dojmy z tanečního večera mi ochotně sdělil bratr Petr Douda, který společně s vedoucí tanečního oddílu sestrou Lucií Pavlíkovou nesl tíži organizační práce a vlastního řízení průběhu akce. Trochu ho překvapila malá účast místních sokolů z jiných oddílů, kteří jsou jinak známi svým všestranným zájmem o pohybové aktivity. Přiznal, že příště bude muset být lepší propagace, rozhodně v takových akcích i pro veřejnost hodlají pokračovat. V sále bylo zima, s čímž se však předem počítalo. Výtěžek ze vstupného stačil tak akorát pokrýt náklady s akcí spojené.
Br. Petr Douda sám vystupoval nejen jako moderátor, ale i jako člen předváděcího týmu. Partnerkou mu byla ses. Adéla Zamazalová. V roli lektorů se nejvíce zapojili Lucie Pavlíková a trenér Jiří Petr. V anketních lístcích, které byly účastníky zodpovědně vyplněny, byl čitelný příznivý dojem z celého večera. Chválena byla skupina tanečních párů z řad mládeže, která předvedla ukázky ze svého tanečního výcviku.

Z výboru Tělocvičné jednoty Sokol Přerov se do výuky na parketu aktivně zapojil br. Peter Suja se svou manželkou, takže v jeho osobě bude mít výbor Sokola Přerov zasvěceného informátora a posuzovatele této nové sokolské aktivity v Přerově.
Složku fotografií Vojtěcha Podušela z veřejné taneční hodiny najdete v Galerii (levá záložka).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama