Prázdninový aerobik a další aktivity

1. srpna 2014 v 18:13 | Miroslav Rozkošný |  Z činnosti

Prázdniny v přerovském Sokole a brzy po nich

V době prázdnin tradičně probíhá v přerovské sokolovně cvičení aerobiku. Je určeno nejen pro členky Sokola, které platí 20 Kč, ale také pro nečlenky - 50 Kč za hodinu. Cvičení vede Jitka Steiningerová a koná se vždy v pondělí od 18.30 do 19,30 hodin. Cvičitelka i cvičenky rády mezi sebou přivítají další zájemce. Každý pátek i v prázdniny cvičí také dorostenky a ženy se švihadly, které je ve světě známé pod anglickým názvem rope skipping.
O prázdninách jsou také aktivní a pravidelně se schází boxeři, tanečníci a členové oddílu kolové TJ Spartak. Během prázdnin si chodí do sokolovny zahrát kopanou a florbal muži z oddílu všestrannosti. Také oni rádi mezi sebou přivítají další zájemce i nečleny Sokola. Starší muži z tohoto oddílu dávají každé úterý od 18,45 hod. přednost méně náročnému plavání na Laguně a v případě nepříznivého počasí v krytém bazénu
Zahájení samotného cvičebního roku bude předcházet v sobotu 6. září brigáda v areálu sokolovny. Bude se nejen pracovat, ale brigáda se také stane společenskou událostí, při které nebudou chybět dobroty z udírny a možná i pivo. Společná práce by měla utužit náš sokolský kolektiv napříč všemi odbory a oddíly.
Cvičební rok bude letos zahájen v pondělí 8. září. Ve středu 10. září se sejdou na své poradě cvičitelé a projednájí plán činnosti na nastávající cvičební rok.
Jaký jsme sokolský kolektiv se ukáže 27. září, podle toho zda s přispěním veřejnosti dokážeme obsadit zájezd do pevnosti Josefov a k prohlídce památek na prusko - rakouskou válku z roku 1866. Program zájezdu obětavě připravuje velký příznivec nás přerovských sokolů, Jiří Jemelka z Přerova - Kozlovic.

Již dnes se zájemci informují v kanceláři sokolovny, kdy začne cvičební rok a zejména se ptají kolik rodičů a dětí je již přihlášeno do cvičení. Zřejmě proto, že cvičení v tomto oddíle bývá nejvíc obsazeno. Rodiče a děti, tak si proto pospěšte.
Obrázky Vojtěcha Podušela z letního aerobiku žen v přerovské sokolovně najdete v galerii (levá záložka)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama