Co se dělo 12. dubna 2014

15. dubna 2014 v 17:30 | Zbyněk Harašta |  Z činnosti

Výsledky župní soutěže všestrannosti - část SG, šplh, plavání


Fota Yvety Hrbasové z Beňova najdete na http://benov2014.rajce.idnes.cz/splh/


Předškolní děti (2008 a ml.)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolDisciplínySoučet bodůUmístění
příjmení a jménoAkrobaciePřeskokLavička
Rybníček Lukáš2008Přerov9,32.9,81.-2.9,61.-2.28,71.
Boštíková Eliška2009Přerov9,41.9,55.9,27.28,12.
Spala David2008Přerov8,93.9,81.-2.9,35.-6.283.
Voltner Tobiáš2008Přerov8,47.-8.9,64.9,61.-2.27,64.
Kilkovská Alžběta2008Přerov8,74.9,36.9,53.-4.27,55.
Knoppová Adéla2008Přerov8,39.9,73.9,35.-6.27,36.
Mikeš Aleš2009Přerov8,65.-6.8,78.9,53.-4.26,87.
Burda Matěj2008Přerov8,47.-8.9,27.8,710.26,38.
Tomková Alice2009Lipník8,65.-6.8,39.8,98.-9.25,89.
Olivová Karolína2009Přerov7,510.8,210.8,98.-9.24,610.
Žáci I (2005-2007)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolDisciplínyBodySoučet bodůUmístění
příjmení a jménoProstnáPřeskokHrazdaKruhyProsPřesHrazKruh
Krejčíř Mikuláš2005Přerov7,42.8,61.8,91.8,41.671491801318691.
Jakubec Yorick2007Přerov8,31.8,42.7,82.7,22.12313188597432.
Žákyně I (2005-2007)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolDisciplínyBodySoučet bodůUmístění
příjmení a jménoProstnáPřeskokHrazdaLavičkaProsPřesHrazLavi
Štěpánová Barbora2005Lipník8,32.8,43.92.-3.9,41.1231311912436881.
Spilková Veronika2006Hranice83.8,52.9,21.9,13.1011402162036602.
Poljaková Lenka2005Přerov9,21.8,25.7,96.9,32.216115942296543.
Siekliková Andrea2005Lipník7,84.-5.8,34.92.-3.8,85.881231911695714.
Štěpánová Jarmila2006Lipník6,16.8,61.8,84.94.281491691915375.
Pešková Barbora2006Lipník7,84.-5.66.85.86.88271011013176.
Žáci II (2003-2004)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolDisciplínyBodySoučet bodůUmístění
příjmení a jménoProstnáPřeskokHrazdaKruhyProsPřesHrazKruh
Harašta Jakub2003Přerov7,81.-2.8,51.8,21.7,12.88140115557401.
Poljak Darian2003Přerov7,81.-2.7,92.7,22.7,51.889459726552.
Žákyně II (2003-2004)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolDisciplínyBodySoučet bodůUmístění
příjmení a jménoProstnáPřeskokHrazdaLavičkaProsPřesHrazLavi
Šmerdová Alexandra2003Přerov91.8,82.9,61.9,21.-3.1911692732168491.
Vincenecová Sabina2003Přerov8,52.7,94.9,12.9,21.-3.140942032166532.
Siekliková Lenka2003Lipník8,23.9,11.64.9,21.-3.115203272165613.
Horáková Anežka2004Hranice84.8,33.73.8,24.101123511153904.
Žáci III (2001-2002)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolDisciplínyBodySoučet bodůUmístění
příjmení a jménoProstnáPřeskokHrazdaKruhyProsPřesHrazKruh
Horák Miroslav2002Hranice71.8,41.81.7,41.51131101676921.
Žákyně III (2001-2002)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolDisciplínyBodySoučet bodůUmístění
příjmení a jménoProstnáPřeskokHrazdaKladinaProsPřesHrazKlad
Beňová Michaela2002Přerov9,21.6,52.72.91.43211315139810941.
Trundová Michaela2002Hranice6,82.7,71.7,51.7,52.1352191981987502.
Žákyně IV (1999-2000)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolDisciplínyBodySoučet bodůUmístění
příjmení a jménoProstnáPřeskokHrazdaKladinaProsPřesHrazKlad
Krejčířová Tereza1999Přerov8,92.-3.8,61.9,41.9,31.38133546945016351.
Kálalová Klára1999Hranice8,92.-3.8,42.9,22.92.38130643239815172.
Poljaková Andrea1999Přerov91.8,13.83.7,73.39826625421911373.

Šplh

Předškolní děti (2008 a ml.)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolŠplh - na tyči / na laněDosažený časUmístění
příjmení a jménoŠplh
Hendrych Šimon2009Hranice9,31.9,31.
Spilka Jan2009Hranice13,52.13,52.
Hendrych Matouš2008Hranice16,83.16,83.
Žáci I (2005-2007)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolŠplh - na tyči / na laněDosažené bodyUmístění
příjmení a jménoŠplh
Krejčíř Mikuláš2005Přerov3,31.2451.
Jakubec Yorick2007Přerov5,22.1252.
Žákyně I (2005-2007)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolŠplh - na tyči / na laněDosažené bodyUmístění
příjmení a jménoŠplh
Štěpánová Barbora2005Lipník3,21.2521.
Spilková Veronika2006Hranice3,62.2242.
Siekliková Andrea2005Lipník4,53.1643.
Štěpánová Jarmila2006Lipník5,24.-5.1254.-5.
Pešková Barbora2006Lipník5,24.-5.1254.-5.
Poljaková Lenka2005Přerov8,96.96.
Kubíčková Barbora2005Beňov9,67.07.
Žáci II (2003-2004)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolŠplh - na tyči / na laněDosažené bodyUmístění
příjmení a jménoŠplh
Spilka Miroslav2004Hranice7,51.371.
Harašta Jakub2003Přerov7,62.342.
Poljak Darian2003Přerov9,33.43.
Žákyně II (2003-2004)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolŠplh - na tyči / na laněDosažené bodyUmístění
příjmení a jménoŠplh
Vincenecová Sabina2003Přerov5,51.1101.
Němcová Andrea2003Přerov10,62.-6.02.
Šmerdová Alexandra2003Přerov12,62.-6.05.
Siekliková Lenka2003Lipník14,92.-6.04.
Horáková Anežka2004Hranice17,32.-6.03.
Plutová Michaela2003Beňov26,12.-6.06.
Žáci III (2001-2002)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolŠplh - na tyči / na laněDosažené bodyUmístění
příjmení a jménoŠplh
Horák Miroslav2002Hranice17,61.01.
Žákyně III (2001-2002)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolŠplh - na tyči / na laněDosažené bodyUmístění
příjmení a jménoŠplh
Trundová Michaela2002Hranice4,81.3611.
Beňová Michaela2002Přerov14,42.02.
Žáci IV (1999-2000)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolŠplh - na tyči / na laněDosažené bodyUmístění
příjmení a jménoŠplh
Zbořil Jan2000Přerov7,91.271.
Žákyně IV (1999-2000)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolŠplh - na tyči / na laněDosažené bodyUmístění
příjmení a jménoŠplh
Šromotová Johana2000Lipník3,51.5631.
Krejčířová Tereza1999Přerov4,82.3612.
Poljaková Andrea1999Přerov5,33.3183.
Kálalová Klára1999Hranice8,24.1634.
Dorostenci (1996-1998)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolŠplh - na tyči / na laněDosažené bodyUmístění
příjmení a jménoŠplh
Rýpar Jaroslav1998Hranice8,11.2681.
Dorostenky (1996-1998)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolŠplh - na tyči / na laněDosažené bodyUmístění
příjmení a jménoŠplh
Machalíková Aneta1998Přerov7,21.01.
Muži (1995 a st.)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolŠplh - na tyči / na laněDosažené bodyUmístění
příjmení a jménoŠplh
Krejčíř Martin1971Přerov8,41.2501.
Harašta Zbyněk1972Přerov9,62.1752.
Spilka Petr1969Hranice16,43.03.
Ženy (1995 a st.)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolŠplh - na tyči / na laněDosažené bodyUmístění
příjmení a jménoŠplh
Machalíková Kamila1974Přerov8,21.-2.01.
Hrbasová Yveta1965Beňov15,31.-2.02.

Plavání

Žáci I (2005-2007)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolPlaváníDosažené bodyUmístění
příjmení a jméno25 m
Krejčíř Mikuláš2005Přerov00:31,01.931.
Jakubec Yorick2007Přerov00:38,92.372.
Žákyně I (2005-2007)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolPlaváníDosažené bodyUmístění
příjmení a jméno25 m
Lehnertová Natálie2005Přerov00:26,81.1361.
Štěpánová Barbora2005Lipník00:37,72.442.
Poljaková Lenka2005Přerov00:37,93.433.
Spilková Veronika2006Hranice00:41,44.-5.264.-5.
Siekliková Andrea2005Lipník00:41,44.-5.264.-5.
Štěpánová Jarmila2006Lipník00:49,46.36.
Pešková Barbora2006Lipník01:05,77.07.
Žáci II (2003-2004)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolPlaváníDosažené bodyUmístění
příjmení a jméno25 m
Barták Patrik2003Vlkoš00:22,41.1941.
Kučera Jakub2003Vlkoš00:22,52.1922.
Ondruška Tomáš2003Vlkoš00:25,33.1543.
Harašta Jakub2003Přerov00:27,84.1254.
Spilka Miroslav2004Hranice00:34,75.635.
Žákyně II (2003-2004)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolPlaváníDosažené bodyUmístění
příjmení a jméno25 m
Vincenecová Sabina2003Přerov00:19,31.2421.
Šmerdová Alexandra2003Přerov00:28,92.1132.
Siekliková Lenka2003Lipník00:33,23.743.
Horáková Anežka2004Hranice00:36,74.504.
Žáci III (2001-2002)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolPlaváníDosažené bodyUmístění
příjmení a jméno50 m
Poljak Patrik2001Přerov01:07,61.-2.01.
Horák Miroslav2002Hranice01:38,71.-2.02.
Žákyně III (2001-2002)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolPlaváníDosažené bodyUmístění
příjmení a jméno50 m
Beňová Michaela2002Přerov01:04,51.1501.
Trundová Michaela2002Hranice01:10,92.922.
Žáci IV (1999-2000)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolPlaváníDosažené bodyUmístění
příjmení a jméno50 m
Zbořil Jan2000Přerov00:59,51.01.
Žákyně IV (1999-2000)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolPlaváníDosažené bodyUmístění
příjmení a jméno50 m
Kálalová Klára1999Hranice00:43,11.3861.
Holubíková Tereza2000Lipník00:55,72.2372.
Poljaková Andrea1999Přerov01:02,93.1643.
Dorostenci (1996-1998)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolPlaváníDosažené bodyUmístění
příjmení a jméno100 m
Kálal Jiří1997Hranice01:20,41.5231.
Kratochvíl Tomáš1996Brodek02:10,12.462.
Muži (1995 a st.)
závodníkrok narozeníTělocvičná jednota SokolPlaváníDosažené bodyUmístění
příjmení a jméno100 m
Vašica Adam1994Vlkoš01:24,81.4721.
Kratochvíl Lukáš1995Brodek01:25,92.4602.
Zbořil David1971Přerov01:29,13.4273.
Machalík Patrik1994Přerov01:33,84.3814.
Spilka Petr1969Hranice01:48,45.2475.
Krejčíř Martin1971Přerov01:52,46.2106.
Harašta Zbyněk1972Přerov01:53,57.2007.
Kratochvíl Ivo1969Brodek01:55,08.1868.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama