Cvičitelský sbor Sokola Přerov plánoval

11. září 2013 v 22:48 | Jaroslav Skopal |  Organizační

Změna začátku pietní slavnosti 25. září k uctění sokolských obětí na 17:00 hod.

Devatenáct cvičitelů a cvičitelek cvičitelského sboru a několik činovníků Sokola Přerov se sešlo 11. září na pracovní schůzce, jejíž hlavní náplní bylo vyladění plánu akcí odboru všestrannosti na období 2013 - 2014. Jednání řídila náčelnice Helena Sedláčková.
Potřebné informace k hlavním akcím župy sdělil její náčelník Zbyněk Harašta. Náčelník jednoty David Zbořil vyzval přítomné cvičitele k nahlášení požadavků k doplnění náčiní. Termín je do konce září. Starosta jednoty Vladimír Tabery informoval o finanční situaci jednoty, která se mírně zlepšila natolik, že v zimě bude možno přitopit asi o dva stupně C proti poslední zimě.
Vzdělavatel Miroslav Rozkošný vyzval mladé členy k účasti na pietní slavnosti k uctění památky sokolských obětí z řad sokolů naší jednoty v období okupace. Většina přítomných účastníků schůzky připomenula, že začátek v 15:30 je příliš brzo pro zaměstnané členy Sokola. Proto byl přijat návrh z pléna na posunutí zahájení na 17:00. Bude provedena oprava v tisku a v pozvánkách, což zařídí br. Rozkošný.
Informace o novém webu Sokola Přerov poskytl hospodář jednoty Peter Suja.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama