Pohádkový les v Beňově

21. srpna 2013 v 11:03 | František Kubík

Areál sokolovny 24. srpna 2013

Nazdar sestry a bratři,
chtěl bych vás touto cestou požádat o spolupráci při propagaci jedné akce, která bude částečně probíhat v našem venkovním sokolském areálu v Beňově a které jsme spolupořadatelem.
Občanská společnost DSI, o.s. Beňov ve spolupráci s T.J. Sokol Beňov pořádá v sobotu 24.8.2013 od 14 hodin již tradiční POHÁDKOVÝ LES. Děti i jejich doprovod čekají v průběhu akce pohádkové bytosti jako průvodci netradičními disciplínami, pro všechny je pak ve venkovním areálu za sokolovnou v Beńově připraveno bohaté občerstvení (speciality z grilu i udírny, teplé i studené nápoje, slané i sladké pochutiny atd.), skákací hrad i další aktivity pro děti. Od 15 hodin bude účastníkům akce zpříjemňovat posezení živá hudba (tanečníci a zpěváci jsou vítáni) a od 16 hodin je připraveno malování na obličej a v případě příznivého počasí i hasičská pěna. Pro zájemce a unavené nohy bude spojení mezi Pohádkovým lesem a sokolským areálem zajišťovat vláček TUČOLÍNO.
Vstupné na akci Pohádkový les je 25 Kč/osobu.
Předejte prosím tuto informaci svým kamarádům i známým a pomozte tak propagaci akce, která je zaměřena hlavně na děti, ale i dospělí si mohou zpříjemnit sobotní odpoledne (příp. večer) posezením při hudbě, zpěvu či tanečku.
Děkuji Vám všem za pochopení i spolupráci.
ing. František Kubík
starosta T.J. Sokol Beńov
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama