Vydařený sraz cvičitelů

1. dubna 2013 v 19:08 | Milada Havlíčková |  Z činnosti
Župní sraz cvičitelů - 9. března 2013
Župní sraz cvičitelů župy Středomoravské - Kratochvilovy se konal 9. března v tělocvičně Sokola Přerov za účasti 35 cvičitelů z 12 tělocvičných jednot naší župy.
Program cvičitelského srazu byl pestrý a byl dodržen dle stanoveného programu. Cvičitelé velmi kladně hodnotili hodinu basketbalu, kde jim bratr Fašánek hravou i zábavnou formou přiblížil základy basketbalu, které můžou využít ve svých cvičebních hodinách.
V další části srazu byli cvičitelé seznámeni s netradičním náčiním - flexybary, které se také používají jako rehabilitační pomůcka při zdravotních potížích. Hodinu vedla Lenka Fasnerová z Centra pohybu v Olomouci. Na tuto hodinu pak navázala další cvičitelka z Olomouce, která si pro cvičitele připravila Zumbu - pomalejší verzi. I toto cvičení pod vedením Jany Pelclové se přítomným velmi líbilo a s chutí se do něj zapojili.
Na srazu byl také dán cvičitelů prostor k výměně zkušeností a poznatků ze své práce a rovněž byla diskuze k pořádání soutěže všestrannosti- gymnastiky, šplhu, plavání i atletiky. Soutěže se v letošním roce uskuteční 13.dubna a 12.května a proběhnou v Přerově.
Také byla provedena kontrola cvičitelských průkazů a prodloužena platnost jejich trvání.
Příští župní sraz je naplánován na podzim - 19. října 2013 a bude zaměřen na zdravotní cvičení pod vedením lektorů z ČOS ses. Rakové a bratra Kučery.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama