Předsednictvo župy poděkovalo br. Ing. Aloisovi Košťálkovi

19. ledna 2013 v 22:21 | Jaroslav Skopal |  Z činnosti

u příležitosti jeho 75. narozenin v jeho mateřské Tělocvičné jednotě Sokol Kokory

Předsednictvo župy se sešlo 16. ledna 2013 odpoledne ke své pravidelné schůzi v sokolovně v Kokorách. Pozvání k tomuto výjezdnímu zasedání předložil br. Ing. Alois Košťálek, člen předsednictva župy, který zastupuje v tomto orgánu župní odbor sportu.
Po vyčerpání řádného programu programu schůze následovala prohlídka interiéru sokolovny a historických dokumentů svázaných se vznikem jednoty před 110 lety.

Zde jsme již byli provázeni členy výboru Sokola Kokory. Tělocvična je dobře vybavena jak pro sport, tak pro gymnastiku i společenské akce.
Bylo vidět, že výbor jednoty pečuje o její údržbu a vytváří podmínky pro činnost nejen členstva, ale i dalších místních občanů, jak už tomu bývá ve všech venkovských jednotách.
Poté jsme spolu s místními činovníky poblahopřáli bratru Košťálkovi vše nejlepší k jeho narozeninám a předali mu písemné poděkování župy a drobné dárky.

Bratr Košťálek nás v následujícím posezení obšťastnil svými humornými průpovídkami a sám tak přispěl k navození příjemnho ovzduší. Návštěva sokolovny v Kokorách pomohla též k poznání činnosti místní tělocvičné jednoty a řešení provozních problémů v ekonomicky složité době.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama