Ohlížejme se do minulosti a směřujme vpřed

17. října 2012 v 11:54 | Miroslav Rozkošný, Petr Douda |  Organizační

Vyjádřete se v anketě

Po XV. všesokolském sletu jsme na našem blogu vyhlásili anketu s otázkou: "Jak hodnotíte XV.všesokolský slet v Praze ? " Všechny odpovědi na tuto otázku jsme uveřejnili také v našem zpravodaji Sokolík. Čtenářům se tento záměr líbil natolik, že hodnotili toto číslo jako mimořádně zdařilé. Vzdělavatelský odbor proto vyhlásil další dvě otázky pro anketu na našem blogu. Můžete na ně odpovídat až do uzávěrky dalšího čísla Sokolíku 30. listopadu.

První otázka je určena pro účastníky oslav ve Vlkoši a zní: "Jak hodnotíte průběh oslav 120. výročí založení naší sokolské župy a 100 let Tělocvičné jednoty Sokol Vlkoš.

Druhá otázka zní: "Jak vidíte budoucnost Sokola ?" Tuto otázku vybral Petr Douda, člen loutkového divadla,vzdělavatel župy a člen komise pro marketing a propagaci při ČOS. Odpovědi na tuto otázku pomohou komisi v jejich činnosti. V odpovědích budou proto vítané návrhy na zvýšení přitažlivosti Sokola pro všechny věkové kategorie a také vaše vyjádření na téma financování tělovýchovy a sportu, které se po krachu loterijní společnosti Sazka dostalo do větších problémů.
Miroslav Rozkošný, vzdělavatel T.J. Sokol Přerov
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Martin Ktrejčíř | E-mail | 25. října 2012 v 13:09 | Reagovat

Na první otázku: oslavy ve Vlkoši byly velmi vydařené.Zvláště program druhého dne byl velice pěkný.Byl to pohled na minulost i současnost sokola.Prolínaly se tam i nesokolské aktivity a bylo vidět, že vesnice žije sportem.
Druhá otázka: Tady již nebudu takový optimista.Paradoxně při cvičení v Přerově nemáme problém s cvičenci,aspoň v dětských kategoriích, ale začíná být problém s cvičiteli. Bohužel generační výměna je nezadržitelná a mladí se na dobrovolnou činnost zrovna nehrnou. O problémech by se dalo psát ještě dlouho, ale řešení jsou obtížná a moc se je nedaří nacházet. S pozdravem ZDAR  Martin Krejčíř

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama