Seniorky na kolech

25. srpna 2012 v 14:21 | Marie Kolaříková, Miroslav Rozkošný |  Z činnosti

Společenská a turistická činnost přerovských seniorů o prázdninách


Sportovně zdatní členové Věrné gardy Sokola Přerov přijali ve středu 22. srpna pozvání sestry Marie Brázdová z Radslavic, která s námi cvičila na sletu. Velice mile nás i se svým manželem přijala a bylo vidět, že oběma velice záleží, aby se nám u nich v pěkném prostředí a v zeleni jejich dvora líbilo. "Bylo tam bezvadně, ale v sedm večer by to bylo ještě lepší," shodli jsme se v odpoledním vedru snad všichni i s domácími. Veliké vedro ani věk zúčastněných sokolů a sokolek však nebyl znát na jejich temperantu.
Nejenže se živě bavili, ale na závěr se mezi nimi strhla i bouřlivá diskuse o stavu současné české politiky a také o tom, co je třeba udělat pro náš přerovský Sokol, aby měl dost peněz i hodně členů. Také zde to bylo jako na výborové schůzi naší jednoty, co jedni navrhovali, jiným se zdálo zbytečné nebo neproveditelné. Třeba sokolské prázdninové letní nebo příměstské tábory. Nakonec jsme se shodli alespoň na jednom, udělat schůzku přemýšlivých členů Vzdělavatelského odboru a do plánu činnosti dát všechny dobré nápady. Miroslav Rozkošný
"Úplný závěr byl dramatický. Přišla konečně dlouho očekávaná bouřka a tak někteří, konkretně já, jsem zmokla a byla jako vodník", dodává na závěr Majka Kolaříková.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama