Hodnotí cvičenky Nebe nad hlavou

13. července 2012 v 18:33 | a vedoucí Zora Horáková |  Z činnosti

Anketa ke skončenému sletu

Došla dvě stručná stanoviska, ale stojí za zveřejnění.
Dagmar Chupáčová - Nebe nad hlavou, žena, dojmy z Prahy: výborná organizace, skvělý kolektiv, bohatý kulturní program, ubytování a strava bez problémů, celkově velmi povedené, hodnotím kladně.
Lenka Sujová - Nebe nad hlavou, žena: Smekám před všemi autory skladeb, ale především před naší autorkou J. Černou, která s klidem a profesionalitou řídila celý nácvik skladby, nástupu i závěru. Super bylo i jízdné zadarmo, které nám všem poskytlo neomezený pohyb po Praze. Poděkování patří i naší vedoucí Zorce Horákové, která se o nás starala jako o "vlastní." Super byl i celý kolektiv sester a bratrů z naší župy Středomoravské - Kratochvilovy, kteří vytvořili skvělý kolektiv, který obstál i v tak závažné situaci, a kdy nepodlehl ponorkové nemoci ani špatné náladě a to i v případě, kdy se stalo vlakové neštěstí jiného spoje a nám se ve vagónu naráz ocitlo dalších 50 - 60 cestujících navíc.
"I já se pokusím napsat své pocity, které tak úplně nesouvisí jen s anketou", napsala úvodem
Zora Horáková - vedoucí nácviku přerovských žen skladby Nebe nad hlavou, a pokračovala:
"Nechci zde formulovat své dojmy z našeho pobytu v Praze. Chtěla bych poděkovat všem holkám, které byly odvážné a začaly nacvičovat skladbu Nebe nad hlavou.
Za vším, co v Praze v Edenu vypadalo na záznamu v TV jako hračka, je tvrdá práce.
Na začátku byly cvičenky, které se skoro, resp. vůbec, neznaly. Během cvičebního roku, aniž by si to uvědomily, spolu musely začít spolupracovat. Skladba Nebe nad hlavou rozhodně není skladbou pro individuality. Úspěch jedněch, závisí na umění druhých. A tak, jak do sebe začaly zapadat jednotlivé díly skladby, tak do sebe zapadaly i vztahy mezi cvičenkami.
Jsem všem nesmírně vděčná, že jsme dokázaly vytvořit na venek nesourodý (od starších žaček, přes dorostenky až po ženy), ale vnitřně sehraný tým. To, že jsme v Praze prožily krásný týden, plný zážitků, je odměna za všechny nezdary, které nácvik provázely.
Všem přeje klidné a slunečné léto Zora"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama