Otevřená župní soutěž ve šplhu 24.11.2011

27. listopadu 2011 v 21:45 | Irena Darmová

v přerovské sokolovně s podporou Sokola Přerov

Na snímku Aloise Košťálka hoši z Kokor před nástupem k závodu

Výsledky otevřené soutěže ve šplhu 24.11. 2010 v Přerově.
Kategorie Příjmení Jméno Ročník Organiazce Čas Pořadí
Předškolní děti 2004 a mladší- 11 : Rabinová Tereza Sokol Přerov 0 Krejčíř Mikuláš Sokol Přerov 4,34 1 Kuchta Tobiáš Sokol Přerov 4,54 2 Štěpánová Barbora Sokol Lipník 4,95 3 Tivadar Erik Sokol Beňov 5,78 4 Zapletal Jiří Sokol Kokory 7,16 5 Machová Ntálie Sokol Lipník 7,85 6 Škrabalová Gabriela Sokol Přerov 11,52 7 Mádrová Viktorie Sokol Lipník 11,79 8 Kocfeldová Ela Sokol Přerov 14,48 9 Látal Tomáš Sokol Přerov 16,44 10
Mladší žáci I 2001-2003 - 8 : Harašta Jakub Sokol Přerov 4 1 Pochyla Filip Sokol Kokory 4,26 2 Kuchta Šimon Sokol Přerov 4,54 3 Poljak Darian Sokol Přerov 4,88 4 Zábojník Marek Sokol Přerov 6,69 5 Tivadar Štefan Sokol Beňov 7,1 6 Balcárek Pavel Sokol Přerov 9,65 7 Štěpán Jaroslav Sokol Přerov 10,66 8
Mladší žáci II 1999 -2000 - 3: Bluma Ondřej Sokol Kokory 7,05 1 Kudlička Jan Sokol Kokory 7,14 2 Majárek Jan Sokol Kokory 9,11 3
Starší žáci III 1997-1998 - 3 : Poljak Marian Sokol Přerov 6,2 1 Krejčíř Adam Sokol Přerov 6,7 2 Temlík Vilém Sokol Kokory 7,38 3
Starší žáci IV 1995-1996- 1 : Horák Tomáš Sokol Kokory 10,84 1
Dorostenci 1992-1994 - 0:
Muži 1991 a mladší -4: Krejčíř Martin Sokol Přerov 7,72 1 Harašta Zbyněk Sokol Přerov 9,18 2 Krejčíř Antonín veřejnost 10,02 3 Lenhart Štěpán Sokol Beňov 10,96 4
Muži nad 50 let - 0
Mladší žákyně I 2001-2003 - 3 : Gondová Kateřina Sokol Lipník 4,58 1 Štěpánová Marie Sokol Přerov 7,42 2 Rabinová Ema Sokol Přerov 9,34 3
Mladší žákyně II 1999-2000 -5 : Šromotová Johana Sokol Lipník 5 1 Holubíková Tereza Sokol Lipník 7,42 2 Štěpánová Anna Sokol Přerov 11,13 3 Škrabalová Eliška Sokol Přerov 12,52 4 Čagánková Markéta Sokol Beňov 19,32 5
Starší žákyně III 1997-1998 - 7 : Krejčířová Tereza Sokol Přerov 5,15 1 Hlubíková Katreřina Sokol Přerov 6,56 2 Šádková Barbora Sokol Přerov 6,75 3 Poljaková Andrea Sokol Přerov 6,92 4 Machalíková Aneta Sokol Přerov 7,12 5 Hrbasová Helena Sokol Beňov 7,4 6 Šromotová Kateřina Sokol Lipník 7,88 7
Starší žákyně IV - :
Dorostenky - :
Ženy 1991 a starší - 3: Krejčířová Vlasta Sokol Přerov 4,8 1 Štěpánová Věra Sokol Přerov 6,72 2 Hrbasová Yveta Sokol Beňov 16,41 3
r. 2011 Zúčastnilo se 48 závodníků Z toho: 4 sokolské jednoty - Přerov, Kokory, Beňov, Lipník Veřejnost 1
r. 2010 Zúčastnilo se 50 závodníků Z toho: 4 sokolské jednoty - Přerov, Kokory, Beňov, Brodek 2 ZŠ - Přerov, Kokory 1 Gymnázium Jakuba Škody Přerov
r. 2009 Zúčastnilo se 43 závodníků Z toho: 5 sokolských jednot - Přerov, Dřevohostice, Kokory, Lipník, Brodek 2 ZŠ - Dřevohostice, Kokory
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:14 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama