Cvičební rok 2010-2011 uzavřen

18. června 2011 v 23:50 | Jaroslav Skopal |  Z činnosti

Ze Sokola Přerov

Přerovští sokoli věnující se všestrannosti či moderně řečeno sportu pro všechny uzavřeli v pátek 17. června svůj cvičební rok. Předehrou zmíněného závěru byl míčový trojboj pro mladší a nejmladší žactvo, které připravil cvičitelský sbor přerovské sokolské tělocvičné jednoty. Pozváni byli i rodiče dětí. Vše se odbylo na venkovním prostoru za sokolovnou. Dětskými míči se házelo na koš, kopalo a házelo do házenkářské branky. Vše si o nějakou hodinku později zkusili i dospělí cvičenci včetně seniorů.
Oheň byl jen tak velký, aby na něm bylo možno opéci špekáčky, což opět využili děti i dospěláci. O dobrou náladu nebyla nouze. Začínalo se před západem slunce a končilo za noční tmy, která díky dlouhým červnovým dnům se dostavila hodně pozdě. Nechyběly ani písničky za doprovodu kytar a kontrabasu.
Přišla řeč i na nedávný vydařený župní sokolský výlet do Javorníků, který byl poznamenán horskou bouřkou. Někteří cvičitelé též debatovali o přípravě nácviku sletových skladeb pro všesokolský slet v roce 2012. A též o tom, jak a kde získat nové zájemce o účast. Sokolská župa Středomoravská - Kratochvilova byla poctěna uspořádáním krajského sletu pro čtyři sokolské župy, které se nacházejí na území Olomouckého kraje. Připravuje se již smlouva mezi župou a Spartakem Přerov na využití jeho stadionu v Sokolské ulici. Je počítáno s termínem 16. červen 2012.
Další obrázky najdete v galerii
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama