XV. všesokolský slet na programu náčelnictva

4. prosince 2010 v 18:51 | Jaroslav Skopal |  Organizační

2. prosince 2010 v Přerově

Milada Havlíčková a Zbyněk Harašta řídili poslední schůzi župního náčelnictva. Bratr Harašta informoval účastníky o sletové štafetě, která je připravována na druhou polovinu září 2011 a bude signálem pro zahájení nácviku sletových skladeb v jednotách.
Setra Havlíčková předala některým z přítomných vstupenku na předvádění nových sletových skladeb, ke kterému dojde v neděli 12. prosince 2010 v Praze ve vinohradské sokolovně.
Bratr Alois Košťálek podal informaci o přípravě Václavíkova memoriálu ve sportovním víceboji žup Olomouckého kraje, který by se měl konat nejspíše začátkem září 2011 v Dřevohosticích. Sněhová kalamita bohužel znemožnila účast sokolů z Dřevohostic, takže zatím nebylo možno hovořit o výběru sportů, které budou do víceboje zařazeny. Předpokládáme, že obsah soutěže vzájemně v nejbližší době dohodneme.
Dále byly ze strany náčelnice a náčelníka podány informace o plánu činnosti v roce 2011, zejména pak o přípravě sokolské soutěže všestrannosti.
Sám jsem pak připomenul, že župa očekává z našich jednot do konce ledna 2011 přihlášky na Přehlídku sokolských tanečních souborů a pódiových skladeb, která proběhne v rámci oslav 140 let vzniku Sokola v Přerově a to dne 16. dubna 2011 v přerovské sokolovně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama