Volební valná hromada v Dřevohosticích

24. března 2010 v 19:22 | Jaroslav Skopal |  Organizační

21. březba 2010

Sokolovna v Dřevohosticích působí dobrým dojmem. Výbor Sokola se snaží být dobrým hospodářem.
Již při vstupu musí návštěvník zaznamenat renovovaný vchod a vestibul s novým sociálním zařízením. Je patrná ruka dobrého hospodáře.
Další zvelebování sokolovny bylo i na pořadu jednání valné hromady. Hledalo se finanční pokrytí potvrzené dotace z jednoho státního fondu na výměnu podlahy v sále tělocvičny, kde jednota uspěla, avšak náklady dostane uhrazeny až po dokončení prací. Poslední zprávy ukazovaly, že ČOS může pomoci Sokolu najít vhodný bankovní dům, se kterým bude úvěr reálný.
Všechny zprávy přednesené na valné hromady potvrdily velkou pestrost činnosti tělocvičné jednoty:
Aerobik mládeže, házená, tenis, stolní tenis, volejbal, malá kopaná žen a mužů, badminton, country tance, divadelní ochotnický soubor, zdravotní tělocvik a jóga.
Sokol spolupracuje s obcí a hasiči při pořádání různých společenských akcí a akcí s hlubokou tradicí, např. při vodění medvěda nebo sletu čarodějnic.
V čele jednoty bude jako starosta znovu stát Petr Dostál a bude mít k dispozici 14-členný výbor i se zkušenými harcovníky Karlem Jakubálem, Tomášem Douškem, Karlem Seidlem a Květou Masařovou. Roli vzdělavatele se pokusí zvládnout Karel Študent. Novou náčelnicí je Věra Obkráčilová.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama