Valná hromada Sokola Dřevohostice

20. dubna 2009 v 17:11 | Jaroslav Skopal |  Organizační

19. dubna 2009

Valnou hromadu řídil jednatel bratr Tomáš Doušek. Zprávu za uplynulé období přednesl starosta jednoty bratr Petr Dostál. Hlavní akcí na zvelební sokolovny bylo dílčí zateplení, jehož se podařilo dosáhnout výměnou oken včetně vstupních dveří do vestibulu sokolovny. Jednotě se podařio získat přímou dotaci z ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.
Dílčí zprávy o činnosti z oddílů a odborů přednesli místostarosta jednoty bratr Karel Jakubál (házená), jednatel Tomáš Dušek (malá kopaná), Stanislav Skýpala (ochotnický divadelní soubor), Ladislav Sigmund (Běh naděje), sestry Růžena Jakubálová (volejbal), Věra Buchtová (country tance) a další bratři a sestry.
Na horním obrázku jsou zleva bratři Karel Jakubál, Petr Dostál a Stanislav Skýpala.
Sokol Dřevohostice vznikl 8. května 1909, takže na letošní rok připadá stoleté výročí tělocvičné jednoty. K tomu se připojuje 80 let od vzniku oddílu české házené a 60 let od přechodu oddílu na mezinárodní házenou. To vše jednota oslaví 20. a 21. června 2009.
Jednota dobře vychází i s úřadem městyse. Sokol Dřevohostice patří k hybným silám tělovýchovy. sportu a kultury v místě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama